Kościoły

Rynowo Kaplica pw MB Częstochowskiej »

tel. 536 61 87 83 Rynowo Kaplica pw MB Częstochowskiej

Godziny mszy świętych.

Nd. 7:45
So. 17:00
Rynowo, pw. MB Częstochowskiej, pośw., 17 – 18 października 1999 roku, odpust : 26 VIII

W Roku Pańskim 1999 miało miejsce Nawiedzenie Pana Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia w Rynowie w dniach 17 – 18 października 1999. Wówczas sprawowano Mszę Świętą w kaplicy o 24.30. Mszy Świętej przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Marian Przykucki. Ksiądz Arcybiskup dokonał poświęcenia kaplicy i nadano imię Matki Boskiej Częstochowskiej w obecności ówczesnego Proboszcza Krzysztofa Maja i licznie zebranych wiernych z Rynowa i Tarnowa.
Budynek po dawnej remizie OSP adoptowany na kaplicę 1999 r.

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa dojechała na Jasną Górę

Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę zameldowała się przed Cudownym Obrazem w częstochowskim sanktuarium. Jej uczestnicy w tydzień przejechali ponad 600 kilometrów. Do celu dotarło ponad 170 pielgrzymów.

»

VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci - 08.06.2024

W sobotę, 8 czerwca br. w Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie miała miejsce VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci. Zaproszenie do udziału było skierowane do wszystkich dzieci, a szczególnie do dzieci komunijnych i ich rodziców. Tegorocznym hasłem pielgrzymki były słowa: „Bogu dziękujcie, ducha nie gaście, wiarę wzmacniajcie”, które wpisało się w dziękczynienie za dar Pierwszej Komunii Świętej zarówno dzieci jak i ich rodzin. 

 

»

Archidiecezjalne obchody Roku Ottonowego w Pyrzycach - 08.06.2024

W Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej rozpoczęły się uroczyste obchody Jubileuszu związanego z 900-leciem Pomorskiej Misji Św. Ottona z Bambergu. W ten Jubileusz trwającego Roku Ottonowego wpisały się Pyrzyce, w których miały miejsce Archidiecezjalne obchody, w historycznym i zrewitalizowanym miejscu, przy Baptysterium.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone