1 Streaming z Dni Młodych Gryfice 2013 | Kościół Szczecińsko-kamieński
Piątek, 19 sierpnia 2022 r. imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji Piątek XX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Duszpasterstwa

Duszpasterstwa 23 kwietnia 2013 10:04 wyświetleń: 14038

Streaming z Dni Młodych Gryfice 2013

Zbliża się największe spotkanie młodych nad Odrą i Bałtykiem - Dni Młodych w Gryficach. Po raz pierwszy, za pośrednictwem katolickiej telewizji TV Dobre Media i Platformy Stream360, będzie miała miejsce video transmisja na żywo z tego wydarzenia. Transmisje live z wszystkich punktów programu Dni Młodych będzie można oglądać na Portalu Młodych pod adresem www.ichtis.info. Streaming będzie dostępny na stronie głównej w okienku „Gorąco polecamy” w centralnej części strony.

– Jest to propozycja zwłaszcza dla tych osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w spotkaniu, na miejscu, w Gryficach, a także nowy element ewangelizacji wizualnej za pośrednictwem diecezjalnego Portalu Młodych – mówią organizatorzy spotkania.

Streaming (media strumieniowe) to technika dostarczania informacji multimedialnej tzw. na życzenie lub na żywo. Media strumieniowe opierają się na transmisji skompresowanych danych multimedialnych poprzez Internet, np. telewizja internetowa. – W streamingu „na żywo” (ang. live) transmitowane będą dane video, które od razu docierają do wszystkich użytkowników z jakiegoś odległego od nich miejsca na świecie, np. transmisja Mszy Świętej lub koncertu na żywo – dodają pomysłodawcy.

Archidiecezjalne Dni Młodych będą przeżywane pod hasłem: „Idźcie i głoście Ewangelię” (Mt 28,19) i odbędą się w dniach od 1 do 3 maja 2013 r. w Gryficach. Organizatorzy przewidują, że podobnie jak w latach ubiegłych weźmie w nich udział około 1500 studentów i młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz goście z Niemiec (z Berlina i Bambergu). Archidiecezjalne Dni Młodych to czas indywidualnego i wspólnotowego wyznania wiary, przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela, pojednania z Bogiem w sakramencie pokuty oraz przyjęcie Go podczas Eucharystii. Podczas Dni Młodych młodzież weźmie udział w modlitwy wstawienniczej, którą poprowadzi Stowarzyszenie Przymierze Miłosierdzia. Będzie także czas na osobistą modlitwę i liturgię godzin, Drogę Krzyżową, Drogę Papieską i muzykę w wykonaniu zespołów: Siewcy Lednicy, Porozumienie, Full Power Spirit, Symfoneo i Clerboyz. Jak co roku będą także warsztaty, sport i rekreacja oraz spotkania w małych grupach. Tym razem ogłoszona zostanie kolejna miejscowość, która będzie gospodarzem Dni Młodych w 2014 i 2015 roku.

aktualizowano: 2013-05-06 20:50
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Dożynki Archidiecezjalne – Choszczno 28.08.2022

Dożynki Archidiecezjalne odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, w parafii pw. Jadwigi Królowej w Choszcznie o godz. 15.00. Uroczystość ta obędzie się we współorganizacji z Burmistrzem i Gminą Choszczno. Podczas Dożynek Archidiecezjalnych, jako rodzina diecezjalna, będziemy dziękować wspólnie Bogu za tegoroczne plony i prosić Boga o błogosławieństwo dla wszystkich uprawiających ziemię. 

»

Dziękczynienie za Jubileusz Diecezji

Wspominając Liturgię z okazji Jubileuszu 50. lat istnienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, którą Papież Paweł VI utworzył z wielkiej gorzowskiej Administratury Apostolskiej bullą Episcoporum Poloniae coetus 28 czerwca 1972 r., serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i wspólną modlitwę podczas Głównej Uroczystości obchodów tego Jubileuszu we wtorek, 28 czerwca br., w Archikatedrze Szczecińskiej.

 

»

Synodalna synteza Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Podczas Uroczystej Mszy Świętej z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia diecezji, 28 czerwca w Archikatedrze Szczecińskiej zostały zakończone prace diecezjalnego etapu Synodu Biskupów.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności