1 Spotkanie młodych - 18 listopada - Bł. Karoliny Kózkówny | Kościół Szczecińsko-kamieński
Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

Duszpasterstwa

Duszpasterstwa 13 listopada 2011 12:34 wyświetleń: 10163 ks. P. Skiba

Spotkanie młodych - 18 listopada - Bł. Karoliny Kózkówny

Piątek, 18 listopada - wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny - patronki młodzieży. W tym dniu w Szczecinie odbędą się spotkania dla młodzieży i studentów. Zapraszamy.

 

W piątek, 18 listopada br., będziemy obchodzić wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży, Ruchu Czystych Serc oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W związku z tym w Szczecinie odbędą się spotkania adresowane w szczególności do młodzieży i studentów.

O godz. 18.00 w Archidiecezjalnym Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie odbędzie się Spotkanie Formacyjne dla wszystkich członków i kandydatów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

W tym samym dniu, w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, o godz. 19.15, odbędzie się pierwsze, uroczyste spotkanie wspólnoty Ruchu Czystych Serc. W programie spotkania przewidziano modlitwę o cnotę czystości przy relikwiach Bł. Karoliny Kózkówny oraz nabożeństwo. Około godz. 20.00 odbędzie się Msza Święta akademicka. Bezpośrednio po liturgii uczestnicy modlitwy przejdą ulicą B. Krzywoustego w procesji modlitewnej z Krzyżem towarzyszącym „Misjom u Stóp Krzyża” do kościoła pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej, gdzie modlitwa będzie kontynuowana podczas Apelu Maryjnego.

W ciągu roku akademickiego spotkania Ruchu Czystych Serc odbywać się będą w każdą środę o godz. 19.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie według następującego porządku: w pierwsze środy miesiąca - adoracja i Msza Święta, a po niej spotkanie w kawiarence. W pozostałe środy - spotkania formacyjne i Msza Święta oraz spotkanie w kawiarence. Uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które tworzą wspólnotę Ruchu Czystych Serc Małżeństw o kontakt z ks. mgr Marcinem Stefanikiem TChr, tel.: 507 48 06 45 lub 79 700 20 88, e-mail: marcin.stefanik@gmail.com.

Ks. Piotr Skiba

aktualizowano: 2012-01-09 10:39
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Marsz dla Życia 2024

W niedzielę 14 kwietnia 2024 r., z Jasnych Błoni w Szczecinie do Bazylika Archikatedralnej przeszedł Marsz dla Życia pod hasłem: "Życie nie zna granic". Uczestnicy nieśli przepisany na płótno dokument papieski, adhortację Jana Pawła II "Ecclesia in Europa". Na zakończenie Marszu, w Bazylice Archikatedralnej, uczestniczący w Marszu administrator apostolski, Biskup Zbigniew Zieliński odprawiona Msza święta, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zdjęcia: Małgorzata Machowska-Szewczyk

 

»

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego na Wielkanoc 2024

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego, Administratora Apostolskiego Archidecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2024.

»

Liturgia Męki Pańskiej - Wielki Piątek 2024

W wielkopiątkowy wieczór Biskup Zbigniew Zieliński przewodniczył Liturgii Męki Pańskiej w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Centralnym punktem celebracji jest adoracja Krzyża Świętego, poprzedzona odśpiewaniem Pasji wg św. Jana Ewangelisty. Tego dnia nie sprawuje się Mszy świętej, a po liturgii, w uroczystej procesji, przenosi się Najświętszy Sakrament w monstrancji do symbolicznego Bożego grobu.

Zdjęcia: Jakub Józefowicz

 

 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności