1 Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę | Kościół Szczecińsko-kamieński
Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

Duszpasterstwa

Duszpasterstwa 18 października 2011 18:52 wyświetleń: 9174 ks. P. Skiba

Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

„W Tobie, Panie, pokładam nadzieję” (Ps 25,21) - to hasło tegorocznej pielgrzymki. Zapraszamy tegorocznych maturzystów wraz z Duszpasterzami i Katechetami na Jasną Górę, w sobotę 12 listopada br.

Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 12 listopada br., odbędzie się kolejny doroczny Dzień Skupienia w Drodze – Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę pod hasłem: „W Tobie, Panie, pokładam nadzieję” (Ps 25,21). W programowaniu pielgrzymki zachęcamy do wykorzystania również dni wolnych od zajęć szkolnych, tj. piątku 11 listopada i niedzieli, 13 listopada br.

Program modlitwy na Jasnej Górze:

Godz. 8.30 – Rozpoczęcie – Sala Ojca Augustyna Kordeckiego
Godz. 9.00 – Konferencja i modlitwa
Godz. 10.30 – Nabożeństwo maryjne – Kaplica Cudownego Obrazu
Godz. 11.00 – Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi – Bazylika

Grupy maturzystów udające się na Jasną Górę prosimy zgłaszać w Wydziale Duszpasterskim Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej, tel. 91/454.22.92 w. 124 lub e-mail: wdkm@kuria.pl, przekazując następujące informacje: 1) Duszpasterz /Katecheta, 2) Parafia/Szkoła, 3) ilość uczestników. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zgłaszanie wolnych miejsc w autokarach. Informacja ta będzie przekazywana osobom zainteresowanym, którzy będą poszukiwali środka transportu.

aktualizowano: 2012-06-11 11:55
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Marsz dla Życia 2024

W niedzielę 14 kwietnia 2024 r., z Jasnych Błoni w Szczecinie do Bazylika Archikatedralnej przeszedł Marsz dla Życia pod hasłem: "Życie nie zna granic". Uczestnicy nieśli przepisany na płótno dokument papieski, adhortację Jana Pawła II "Ecclesia in Europa". Na zakończenie Marszu, w Bazylice Archikatedralnej, uczestniczący w Marszu administrator apostolski, Biskup Zbigniew Zieliński odprawiona Msza święta, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zdjęcia: Małgorzata Machowska-Szewczyk

 

»

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego na Wielkanoc 2024

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego, Administratora Apostolskiego Archidecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2024.

»

Liturgia Męki Pańskiej - Wielki Piątek 2024

W wielkopiątkowy wieczór Biskup Zbigniew Zieliński przewodniczył Liturgii Męki Pańskiej w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Centralnym punktem celebracji jest adoracja Krzyża Świętego, poprzedzona odśpiewaniem Pasji wg św. Jana Ewangelisty. Tego dnia nie sprawuje się Mszy świętej, a po liturgii, w uroczystej procesji, przenosi się Najświętszy Sakrament w monstrancji do symbolicznego Bożego grobu.

Zdjęcia: Jakub Józefowicz

 

 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności