1 Apostolat Chorych Rodzina Miłości Miłosiernej wznowiła spotkania | Kościół Szczecińsko-kamieński
Niedziela, 03 lipca 2022 r. imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy XIV Niedziela okresu zwykłego | Święto Św. Tomasza Apostoła

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Apostolat Chorych i Niepełnosprawnych

Apostolat Chorych i Niepełnosprawnych 17 czerwca 2021 14:12 wyświetleń: 313

Apostolat Chorych Rodzina Miłości Miłosiernej wznowiła spotkania

W dniu 14 czerwca grupa seniorów, osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami pojechała do Krępska/koło Goleniowa, by zwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski, której kustoszem jest ks Paweł Płaczek.

Trud autokarowej pielgrzymki nie był przeszkodą lecz łaską. Piękne malownicze miejsce, w którym można doznać wyciszenia i wewnętrznej przemiany. Postrzegać Maryję, jako Matkę, która z czułością spogląda na każdego, kto się do Niej zwraca. Obok sanktuarium znajduje się kaplica dedykowana Matce Bożej Fatimskiej, jedyna taka kaplica w naszej archidiecezji. Wierni nawiedzając tę kaplicę mogą do księgi próśb i podziękowań wpisywać intencje, które są omadlane w środy. Uczestnicy pielgrzymki Apostololatu złożyli prośby i podziękowania. Najważniejszym punktem spotkania była Msza św. sprawowana przez ks Przemysława Pokorskiego - Duszpasterz Chorych i Niepełnosprawnych. Po uczcie duchowej, grupa przeszła do ogrodu parafialnego, w którym proboszcz ugościł pielgrzymów. Spotkanie było dobrą okazją do wypoczynku, miłej rozrywki i zabawy z dziećmi. Był to cenny czas na ożywienie wiary, otwartości i rozmów po długiej rozłące ze sobą. Po odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego i pokłonieniu się Matce Bożej powierzeniu Jej naszych spraw powróciliśmy do domu.

aktualizowano: 2021-06-17 14:17
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Synodalna synteza Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Podczas Uroczystej Mszy Świętej z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia diecezji, 28 czerwca w Archikatedrze Szczecińskiej zostały zakończone prace diecezjalnego etapu Synodu Biskupów.

»

Jubileusz 50-lecia diecezji - 28 czerwca 2022

Główną Uroczystością obchodów tego Jubileuszu będzie Dziękczynna Msza Święta we wtorek, 28 czerwca br., o godz. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej. Liturgię poprzedzi różańcowe czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 17.00. Zaproszeni są wszyscy, którzy mogą przybyć.

»

Tydzień Ewangelizacyjny 6 – 10 czerwca 2022

W dniach od 6 do 10 czerwca w ramach Tygodnia Ewangelizacyjnego odbyły się spotkania modlitewne w parafii Krzyża Świętego w Szczecinie, które zgromadziły wiernych z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności