1 Życzenia Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego na Boże Narodzenia 2008 r. | Kościół Szczecińsko-kamieński
Poniedziałek, 29 maja 2023 r. imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji Poniedziałek IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Urszuli Ledóchowskiej

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

WSPÓLNOTY

WSPÓLNOTY 22 grudnia 2008 12:14 wyświetleń: 9601

Życzenia Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego na Boże Narodzenia 2008 r.

/Życzenia także w formie dźwiękowej mp3/

Ukazała się bowiem łaska Boga,
która niesie zbawienie wszystkim ludziom.
Tt 2,11
 
Umiłowani Bracia i Siostry!
Z Betlejemskiej Groty płynie na cały świat orędzie miłości i pojednania. Cicha i święta noc niesie z sobą wielką radość. Jezus Chrystus przychodzi do nas, przynosząc nadzieję, obdarowując pełnią życia. Kolejny raz Bóg pokazuje jak bardzo troszczy się o człowieka i o to, by odkrył, że życie jest darem, by poznał jego piękno i potrafił się nim zachwycić, aby zechciał żyć, szanując życie własne i bliźnich oraz stworzony świat.
Niech narodzenie Syna Bożego wyzwoli nas z tego, co nas dzieli, umocni w nas i pomiędzy nami to, co dobre, byśmy z radością mogli zaśpiewać: Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław ojczyznę miłą! W dobrych radach, w dobrym bycie wspieraj jej siłę Swą siłą, dom nasz i majętność całą i wszystkie wioski z miastami. A Słowo Ciałem się stało i mieszkało między nami.
Życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2009 !
 
 
 
Wasz Biskup
 
Szczecin, Boże Narodzenie 2008 r.
aktualizowano: 2013-01-29 13:35
Wszystkich rekordów:

Polecane:

900-lecia Misji Pomorskiej św. Ottona - portal wydarzenia

W związku z nadchodzącym w 2024 roku jubileuszem 900-lecia Misji Pomorskiej św. Ottona z Bambergu powstała specjalna strona internetowa: www.swietyotton.pl. W jej zasobach znajduje się między innymi historyczny opis tego wydarzenia oraz materiały dotyczące działalności św. Ottona i chrystianizacji Pomorza przygotowane przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

»

Dni Młodych w Wolinie 8-10 czerwca 2023

Pod adresem www.zapisy.ichtis.info trwa elektroniczna rejestracja grup uczestników na Archidiecezjalne Dni Młodych, które odbędą się w Wolinie w dniach 8-10 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkie dekanaty i parafie do organizacji grup uczestników tak, aby jak najwięcej wspólnot i młodzieży mogło być reprezentowanych w czasie tegorocznego spotkania. W spotkaniu weźmie udział także grupa młodzieży z Archidiecezji Bamberg.

»

Diecezjalne odnowienie przyrzeczeń wspólnoty Legionu Maryi

W tym roku członkowie Legionu Maryi z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zgromadzili się w sobotę, 29 kwietnia 2023r., w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Szczecinie na corocznym uroczystym odnowieniu przyrzeczeń. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński Henryk Wejman.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności