1 Życzenia Arcybiskupa Metropolity na Wielkanoc 2008 | Kościół Szczecińsko-kamieński
Sobota, 04 lutego 2023 r. imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki Sobota IV tygodnia okresu zwykłego

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

WSPÓLNOTY

WSPÓLNOTY 21 marca 2008 15:08 wyświetleń: 9973

Życzenia Arcybiskupa Metropolity na Wielkanoc 2008

ŻYCZENIA NA WIELKANOC 2008 r.
 
 
Jeśli razem z Chrystusem powstaliście z martwych,
szukajcie tego, co w górze (…)
Kol 3,1
 
 
Umiłowani Siostry i Bracia!
 
 
          W radosny poranek paschalny zbliżamy się do Zmartwychwstałego, biegnąc do Niego bosymi nogami nadziei, aby móc dotknąć Go pustymi rękami naszego ubóstwa, popatrzeć na Niego oczami miłości i posłuchać otwartym uchem wiary.
          Wyzwolony z więzów śmierci, Pan Życia sam wychodzi na spotkanie z nami. Pozwala się odkryć jako Ten, który jest obecny i towarzyszy człowiekowi we wszystkich okolicznościach życia.
          On, Dawca Życia, poprzez swoją śmierć i zmartwychwstanie, otwiera dla każdego z nas życie obfite i ostateczne. Pragnie jedynie naszego pełnego i bezwarun-kowego przylgnięcia do Jego Osoby. Dlatego pyta każdego z nas: Czy chcesz się ze mną spotkać, miłować Mnie i Moich braci?
 
          Niech ten błogosławiony czas Wielkanocy owocuje szczęśliwym spotkaniem z Chrystusem Zmartwychwstałym. Niech On umocni nasze serca wiarą, odwagą i miłością, byśmy stawali się skutecznymi posłańcami paschalnej radości.
 
 
 
/+ Zygmunt Kamiński/      
Wasz Biskup            
 
 
Szczecin, Wielkanoc 2008 r.
 
aktualizowano: 2013-01-29 13:46
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2023

W środę, 18 stycznia br., rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, przeżywany pod hasłem: „Uczcie się postępować dobrze, szukajcie sprawiedliwości, pomagajcie uciśnionemu, dbajcie o prawa sieroty, brońcie wdowy” (Iz 1,17).

»

Orszak Trzech Króli 2023 w Szczecinie

6 stycznia 2023 roku ulicami miasta Szczecina przeszedł po raz kolejny ORSZAK TRZECH KRÓLI. Choć pogoda była deszczowa, to wydarzenie zgromadziło kilkuset uczestników.

»

Słowo i życzenia Arcybiskupa Metropolity na Boże Narodzenie 2022

Słowo i życzenia Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, Metropolity Szczecińsko - Kamieńskiego, na Uroczystość Narodzenia Pańskiego 2022.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności