Niedziela, 25 października 2020 r. imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora XXX Niedziela okresu zwykłego

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Marsz dla Życia

Marsz dla Życia 19 kwietnia 2009 22:01 wyświetleń: 6232

Marsz dla Życia 19.04.2009 r.

 

Podziękowanie po Marszu i Eucharystii dn. 19.04.09 r.

 

Ekscelencjo Księże Arcybiskupie Metropolito.

W imieniu całej wspólnoty Eucharystycznej pragnę z serca podziękować Księdzu Biskupowi za obecność na Marszu, przewodniczenie we Mszy św. i słowo. Dziękuję za ogromne wsparcie, jakiego doświadczyliśmy wszyscy wsłuchując się w to co dziś usłyszeliśmy oraz w życzenia świąteczne, którymi ksiądz biskup nakreślił ważne dla niego samego priorytety. Wiemy, że mamy w księdzu biskupie ogromnego sprzymierzeńca w tej wielkiej sprawie, któremu na imię obrona życia i jego godności. Serdeczne Bóg zapłać.

 

W imieniu organizatorów i swoim własnym pragnę serdecznie podziękować:

-  przede wszystkim Panu Bogu, za to, że od samego początku przygotowań błogosławił nam w tej pracy i jej przewodniczył. Czuliśmy bardzo mocno Jego Obecność.

- pragnę podziękować Tobie Księże Tomku za Twoje zaangażowanie, szaleńcze pomysły, niezwykłą determinację i absolutną konsekwencję w tym, co aktualnie rodziło się w Twojej głowie. Przyznam, że czasem podnosiłeś nam wszystkim ciśnienie, ale współpraca z Tobą była i jest dla każdego z nas prawdziwą przyjemnością.  Myślę, że dla tych młodych ludzi przede wszystkim

 - dziękujemy WAM kochana młodzieży!!! Dziś, i przez cały miniony rok pracy daliście najpiękniejsze świadectwo o sobie.  Jesteście wspaniali. Odpowiedzieliście na każde nasze zaproszenie, zaufaliśmy WAM, a Wy nas nie zawiedliście.  Kochamy WAS – zostańcie z nami przy Chrystusie.

- dziękujemy wszystkim wspólnotom, ruchom i stowarzyszeniom kościelnym, a szczególnie mojej wspólnocie - Domowemu Kościołowi. Najbardziej pragnę podziękować za Niedzielę Świadectw. Bez WAS to wielkie, modlitewne dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego nie było by tak wielkie.

- dziękuję kapłanom, zwłaszcza tym którzy z życzliwością i pomocą reagowali na nasze propozycje i pomysły. Szczególnie pragnę podziękować księdzu Krzysztofowi Pokorskiemu za I Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Evangelium Vitae i księdzu Pawłowi Płaczkowi za perfekcyjnie przygotowaną pielgrzymkę do Rzymu, na którą się wybieramy, Księdzu Zbyszkowi, Leszkowi i Rafałowi – Chrystusowcom i wielu innym – nie sposób WAS wszystkich wymienić.

- dziękuję sponsorom, darczyńcom, ofiarodawcom i tym wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły w organizacji Marszu.

- dziękuję: harcerzom, Maltańskiej Służbie Medycznej, Policji, Straży Miejskiej, mediom, wszystkim uczestnikom Marszu, szczególnie osobom starszym, chorym, niepełnosprawnym, którzy z trudem pokonali ten spory odcinek razem z nami.

- nade wszystko dziękujemy wszystkim za modlitwę i pamięć przed Panem

 

Zapowiadamy teraz zasłużony odpoczynek dla wszystkich, ale wkrótce zaczynamy prace od nowa, bowiem Marsz dla Życia ma wtedy sens jeśli trwa.

 

aktualizowano: 2009-04-21 17:08
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Stolica Apostolska: odpust dla wiernych zmarłych – przez cały listopad

Przez cały listopad, a nie tylko przez 8 dni od uroczystości Wszystkich Świętych, będzie można otrzymać odpust zupełny dla wiernych zmarłych. W związku z  pandemią Covid-19 Penitencjaria Apostolska wydała specjalny dekret w tej sprawie.

»

Dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta w miejscu i czasie obowiązywania czerwonej strefy epidemicznej

Informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński, udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta w miejscu i czasie obowiązywania czerwonej strefy epidemicznej. Dyspensa jest ważna do czasu obowiązywania poziomu obostrzeń włąściwych dla strefy czerwonej.

»

„Różaniec do granic” – Różaniec za Polskę

Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec w intencji Polski w ramach inicjatywy „Różaniec do granic”, która w naszej Archidiecezji odbędzie się w środę, 7 października br., w Święto Matki Bożej Różańcowej, o godz. 15.00. Poniżej podajemy informacje o wszystkich miejscach modlitwy różańcowej nad granicą.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności