Piątek, 28 stycznia 2022 r. imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława Piątek III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Tomasza z Akwinu

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

KULTURA

KULTURA 23 marca 2007 14:48 wyświetleń: 6597

Oratorium „Miłosierdzie Boże” w II rocznicę śmierci Jana Pawła II

Wielki Koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” z okazji II rocznicy śmierci sługi Bożego Jana Pawła II odbędzie się 1 kwietnia 2007 (niedziela), godz. 20.00. w Kościele Mariackim (Kolegiata pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim)

Projekt w wykonaniu zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” (tekst: Św. s. Faustyna Kowalska, muzyka: Zbigniew Małkowicz, dyrygentura: prof. Allan Urbanek) oraz chóry stargardzkie: Chór „Echo Ariosso”, Chór „Cantore Gospel”, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Chór „św. Cecyli” z parafii pw. Św. Józefa, Chór z parafii pw. Miłosierdzia Bożego, Chór z Gimnazjum nr 4 i I LO im. A. Mickiewicza, Chór Szkoły Muzycznej, Policki Chór Chłopięco-Męski wraz z instrumentalistami i artystami z Stargardu, Szczecina i Poznania (udział bierze ponad 200 osób).
 
Organizatorem i pomysłodawcą jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z Parafią pw. NMP Królowej Świata.
 
W poniedziałek 2 kwietnia o godz. 21.00 odbędzie się Czuwanie Młodzieży, a po nim wspólne przejście pod pomnik Jana Pawła II, gdzie o godz. 21.37 uczcimy ciszą i modlitwą naszego wielkiego polaka.
 
Koncert włączony jest w Dni Młodych, które organizowane są w ramach rekolekcji młodzieżowych (wystąpią: zespół hip-hopowy „Full Power Spirit”,”Heven” oraz film „Kto nigdy nie żył”, Misterium Męki Pańskiej, czuwania, konferencje i spotkania dla młodzieży)oraz Dni Papieskich związanych z obchodami II rocznicy śmierci Jana Pawła II (28.03-02.04.2007).
aktualizowano: 2013-01-29 15:59
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2022

We wtorek, 18 stycznia br., rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2).

»

Spotkanie Forum diecezjalnego etapu Synodu Biskupów

Dnia 29.01.2022 r. w gmachu WT US odbędzie się spotkanie Forum diecezjalnego etapu Synodu pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi i Ks. Bp. Henryka Wejmana, w którym uczestniczyć będą członkowie: Prezydium Synodu, Kolegium Synodu, Dekanalni Koordynatorzy Synodu oraz przedstawiciele wspólnot, które włączyły się w prace synodalne. 

»

Vademecum Synodu Biskupów

Zainteresowanych diecezjalnym etapem Synodu Biskupów zachęcamy do zapoznania się z Vademecum Synodu o synodalności, który stanowi podstawę prac zespołów synodalnych, powołanych w dekanatach i wspólnotach, które włączyły się w prace synodalne. 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności