Piątek, 28 stycznia 2022 r. imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława Piątek III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Tomasza z Akwinu

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

KULTURA

KULTURA 8 maja 2008 07:44 wyświetleń: 7287

„Opowieści z Narnii. Książę Kaspian” - Zaproszenie

Bezpłatny pokaz przedpremierowy dla duszpasterzy, katechetów, polonistów i dyrektorów szkół. www.narnia.org.pl
30 maja 2008 roku w polskich kinach ukaże się film „Opowieści z Narnii. Książę Kaspian”.
W wielu krajach podjęto inicjatywy mające na celu wykorzystanie tego filmu w pracy edukacyjnej i katechetycznej.
/fot.: ks. Piotr Skiba /
Dzięki uprzejmości Forum Film (polskiego dystrybutora filmów Walta Disneya) mamy dla Państwa taką propozycję.  Autoryzowane i bezpłatne pokazy odbędą się w 11 miastach Polski od połowy maja 2008 r.
 
Serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół, polonistów, duszpasterzy i katechetów na bezpłatny przedpremierowy pokaz filmu „Opowieści z Narnii. Książę Kaspian”, zorganizowany przez Kurię Metropolitalną w Szczecinie i Multikino Szczecin – Centrum Galaxy. Jedyny autoryzowany pokaz obędzie się 27 maja 2008 r. o godz. 19.30 w Multikinie w Szczecinie, w dwóch grupach: 1) Księża i katecheci; 2) dyrektorzy szkół i poloniści. Tylko po tym pokazie, wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały do przeprowadzenia lekcji religii i języka polskiego. Mogą Państwo spotkać się z zaproszeniami innych kin, ale tylko u nas otrzymają Państwo komplet materiałów edukacyjnych łącznie z konspektami katechetycznymi.
 
Zapisy na film dokonujemy wypełniając formularz Zapisz się teraz! na oficjalnej stronie pokazów przedpremierowych w Polsce: WWW.NARNIA.ORG.PL
O poprawności rejestracji, a tym samym rezerwacji miejsca w kinie będzie świadczyć potwierdzenie przesłane na e-mail wpisany w formularzu. Ilość miejsc jest ograniczona. W zapisach będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji na ulotce zawartej w załączniku.
 
Koordynotor pokazu: 
Ks. Piotr Skiba
tel. 091/454-22-92, w. 122
aktualizowano: 2013-01-29 13:44
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2022

We wtorek, 18 stycznia br., rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2).

»

Spotkanie Forum diecezjalnego etapu Synodu Biskupów

Dnia 29.01.2022 r. w gmachu WT US odbędzie się spotkanie Forum diecezjalnego etapu Synodu pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi i Ks. Bp. Henryka Wejmana, w którym uczestniczyć będą członkowie: Prezydium Synodu, Kolegium Synodu, Dekanalni Koordynatorzy Synodu oraz przedstawiciele wspólnot, które włączyły się w prace synodalne. 

»

Vademecum Synodu Biskupów

Zainteresowanych diecezjalnym etapem Synodu Biskupów zachęcamy do zapoznania się z Vademecum Synodu o synodalności, który stanowi podstawę prac zespołów synodalnych, powołanych w dekanatach i wspólnotach, które włączyły się w prace synodalne. 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności