1 Modlitwa w intencji Ojca Świętego Franciszka | Kościół Szczecińsko-kamieński
Wtorek, 01 kwietnia 2025 r. imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta Wtorek IV tygodnia Wielkiego Postu
15 Noc Konfesjonałów - dołącz parafię do akcji

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

INSTYTUCJE

INSTYTUCJE 24 lutego 18:35 wyświetleń: 624 ks. A. Zaniewski

Modlitwa w intencji Ojca Świętego Franciszka

Od dzisiaj (tj.24.02.2025 r.) codziennie o godz. 21.00 na Placu Świętego Piotra w Rzymie wierni będą gromadzić się na modlitwie w intencji Ojca Świętego. 

Ksiądz Arcybiskup Wiesław Śmigiel prosi księży, siostry zakonne i wszystkich wiernych, aby każdego dnia w naszych parafiach podczas Mszy Św. i nabożeństw towarzyszyła nam modlitwa o powrót do zdrowia Papieża Franciszka przebywającego w szpitalu.

aktualizowano: 4 dni temu, 2025-03-28
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Arcybiskup Wiesław Śmigiel wręczył papieskie dekrety Misjonarzom Miłosierdzia

Ojciec Święty Franciszek ustanowił 5 kapłanów pracujących w naszej Archidiecezji Misjonarzami Miłosiedzia, udzielając im władzy rozgrzeszania z grzechów zastrzezonych Stolicy Apostolskiej. Arcybiskup Wiesław Śmigiel uroczyście wręczył papieskie dekrety podczas modlitwy Anioł Pański, w Kurii Metropolitalnej w Szczecinie.

Zdjęcia: Adam Szewczyk

»

Wydarzenia związane z rocznicą odejścia św. Jana Pawła II – 2 kwietnia 2025 r.

W środę, 2 kwietnia br. przypada 20. rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II – papieża.

»

Misterium Męki Pańskiej - Police-Jasienica 2025

Już po raz dziesiaty Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Policach-Jasienicy, Miejski Ośrodek Kultury i Gmina w Policach, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Bractwo Śpiewacze Stanowe, zapraszają na Misterium Męki Pańskiej. Inscenizacja odbędzie się w ruinach klasztoru augustiańskiego, w sobotę przed Niedzielą Palmowa, 12 kwietnia 2025 r., o godzinie 19:15.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności