1 Fotogalerie | Kościół Szczecińsko-kamieński

Fotogalerie

Fotogalerie 26 marca 2007 13:06 wyświetleń: 12561 Webmaster
nagroda szczecińskiego Szczupaka
► więcej
Medal Zasługi dla Miasta Szczecina - awers
Medal Zasługi dla Miasta Szczecina - rewers
Medal Zasługi dla Miasta Szczecina - rewers
Dystynktorium kanonickie - awers
Dystynktorium kanonickie - awers
Medal Zasługi dla Miasta Szczecina - rewers
Medal Zasługi dla Miasta Szczecina - rewers

ks. Piotr Pryma - kanonikiem szczecińskim

W uznaniu dla wzorowej postawy kapłańskiej oraz bardzo ofiarnej i pionierskiej pracy przez ponad 14 lat na stanowisku dyrektora Caritas Archidiecezji ... naznaczonej pomysłowościa ... do tworzenia róznych form niesienia pomocy ludziom potrzebyjącym ..., mianuje Księdza kanonikiem Prześwietnej Kapituły Metropolitalnej w Szczecinie
/z dekredu nominacyjnego 15.02.2007/
aktualizowano: 2007-03-26 13:11
Wszystkich albumów:

Polecane:

900-lecia Misji Pomorskiej św. Ottona - portal wydarzenia

W związku z nadchodzącym w 2024 roku jubileuszem 900-lecia Misji Pomorskiej św. Ottona z Bambergu powstała specjalna strona internetowa: www.swietyotton.pl. W jej zasobach znajduje się między innymi historyczny opis tego wydarzenia oraz materiały dotyczące działalności św. Ottona i chrystianizacji Pomorza przygotowane przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

»

Dni Młodych w Wolinie 8-10 czerwca 2023

Pod adresem www.zapisy.ichtis.info trwa elektroniczna rejestracja grup uczestników na Archidiecezjalne Dni Młodych, które odbędą się w Wolinie w dniach 8-10 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkie dekanaty i parafie do organizacji grup uczestników tak, aby jak najwięcej wspólnot i młodzieży mogło być reprezentowanych w czasie tegorocznego spotkania. W spotkaniu weźmie udział także grupa młodzieży z Archidiecezji Bamberg.

»

Diecezjalne odnowienie przyrzeczeń wspólnoty Legionu Maryi

W tym roku członkowie Legionu Maryi z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zgromadzili się w sobotę, 29 kwietnia 2023r., w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Szczecinie na corocznym uroczystym odnowieniu przyrzeczeń. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński Henryk Wejman.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone