1 Fotogalerie | Kościół Szczecińsko-kamieński
Fotogalerie 31 marca 20:32 wyświetleń: 806 S.Z.

Wigilia Paschalne 2024 - Bazylika Archikatedralna

Litrurgii Wigilii Paschalnej w Bazylice Archikatedralnej przewodniczył Biskup Henryk Wejman. Podczas uroczystej liturgii Ksiądz Biskup udzielił sakramentów chrztu, bierzmowania i I komunii świętej czterem katechumenom. Nocną celebrację Wigilii Paschalnej zakończyła procesja rezurekcyjna.

Fot. AWSD

aktualizowano: 6 godzin temu
Wszystkich albumów:

Polecane:

Przewodniczący KEP prosi, by najbliższa niedziela była dniem modlitwy w obronie życia poczętego

Zachęcam gorąco, aby najbliższą niedzielę uczynić dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. Proszę, aby we wszystkich kościołach w Polsce, na każdej Mszy Świętej, modlić się w tej intencji – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC w Apelu o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych.

»

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Ta fundacja jest niewątpliwie charyzmatyczna. To szczególne zagadnienie służby życiu od poczecia do naturalnej śmierci jest wpisane w posługę Fundacji Małych Stópek i jak bardzo jest dziś aktualne i potrzebne.

»

Marsz dla życia w Szczecinie

To już 20. Marsz dla Życia w Szczecinie i jak przypomina Fundacja Małych Stópek, to jak dotychczas najliczniejszy marsz prolife w Polsce. 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone