1 Fotogalerie | Kościół Szczecińsko-kamieński

Fotogalerie

Fotogalerie 11 lutego 2015 16:16 wyświetleń: 25079
Tematy: Światowe Dni Młodych (22) |

Spotkanie Archidiecezjalnego Centrum ŚDM

10 lutego 2015 r. w sali konferencyjnej Kurii Metropolitalnej odbyło się spotkanie Archidiecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży poświęcone przygotowaniom do spotkania z Ojcem Świętym w Krakowie w 2016 r. Podczas spotkania koordynatorzy odpowiedzialni za poszczególne sekcje zadaniowe Centrum ŚDM oraz inne osoby zaangażowane w przygotowania "Dni w Diecezjach" na terenie Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej omawiali stan aktualnych przygotowań i zadań sekcji, za które są odpowiedzialni. Spotkanie odbyło się pod przewodnictwem księdza biskupa Henryka Wejmana.


Fot. Piotr Oziewicz - Portal Młodych Ichtis


aktualizowano: 2016-02-12 09:56
Wszystkich albumów:

Polecane:

XXXV Olimpiada Teologii Katolickiej- etap diecezjalny

3 marca 2025 r. o godzinie 11.00, rozpoczął się etap diecezjalny XXXV. Olimpiady Teologii Katolickiej pt. „Świętowanie i odpusty w Kościele katolickim”. Celem tegorocznej Olimpiady, którym głównym koordynatorem została diecezja Sandomierska, jest pogłębienie wiedzy teologicznej poprzez zrozumienie roli świąt i odpustów w życiu Kościoła. Uczniowie po konkursowych zmaganiach odwiedzili Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. 

 

»

Dzień Życia Konsekrowanego 2025 w Szczecinie

Arcybiskup Wiesław Śmigiel razem z Biskupem Henrykiem Wejmanem przewodniczyli liturgii Dnia Życia Konsekrowanego w szczecińskiej katedrze. Po liturgii każda siostra zakonna i osoba konsekrowana otrzymały od Księży Biskupów białą różę jako znak wdzięczności za posługę i świadectwo życia konsekrowanego. Liturgię poprzedziła konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja światła.
Zdjęcia: Adam Szewczyk

 

»

Dekret Wykonawczy do Bulli Papieskiej SPES NON CONFUNDIT ogłaszającej Rok Jubileuszowy 2025

Ojciec Święty Franciszek Bullą Spes non confundit ogłosił dzień 29 grudnia 2024 r. dniem rozpoczęcia we wszystkich katedrach i konkatedrach Roku Jubileuszowego. Aby jeszcze bardziej umożliwić stawanie się skutecznym znakiem działania Boga, zachęca się, by Rok ten był czasem kontemplacji tajemnicy chrześcijańskiej nadziei, o której św. Paweł pisze, że „nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany” (Rz 5,1-2.5).

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2025 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone