Duszpasterze

Ks. pomoc mgr Marcin Stefanik SChr

Szczecin: Parafia pw Najświętszego Serca Pana Jezusa »
ul.: Bogurodzicy 3
kod, poczta 70-400 SZCZECIN
data imienin: 11 listopada
w kapłaństwie: 14 lat
Kilka słów o sobie: W parafii powierzono mu
-

Pochodzi z Wrocławia, gdzie się urodził i przez pewien czas mieszkał. Naukę kontynuował w Zduńskiej Woli, studia zaś podjął we Wrocławiu na ówczesnej Akademii Ekonomicznej, którą ukończył jako specjalista - menedżer ekonometryk.
W 2001 wstąpił do Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej i rozpoczął nowicjat. Święcenia prezbiteratu przyjął z rąk JE ks. abp Stanisława Gądeckiego w katedrze poznańskiej.
Na pierwszą placówkę przełożeni zakonni skierowali do Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Stargardzie. Obecnie posługuje w parafii przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie jako duszpasterz młodzieży i opiekun kręgu Kościoła Domowego.
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Synodalna synteza Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Podczas Uroczystej Mszy Świętej z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia diecezji, 28 czerwca w Archikatedrze Szczecińskiej zostały zakończone prace diecezjalnego etapu Synodu Biskupów.

»

Jubileusz 50-lecia diecezji - 28 czerwca 2022

Główną Uroczystością obchodów tego Jubileuszu będzie Dziękczynna Msza Święta we wtorek, 28 czerwca br., o godz. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej. Liturgię poprzedzi różańcowe czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 17.00. Zaproszeni są wszyscy, którzy mogą przybyć.

»

Tydzień Ewangelizacyjny 6 – 10 czerwca 2022

W dniach od 6 do 10 czerwca w ramach Tygodnia Ewangelizacyjnego odbyły się spotkania modlitewne w parafii Krzyża Świętego w Szczecinie, które zgromadziły wiernych z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone