Duszpasterze

Ks. pomoc mgr Mariusz Adam Dernoga

Szczecin: Parafia pw Niep. Serca NMP-Słoneczne »
ul.: Rydla 61
kod, poczta 70-783 SZCZECIN
data imienin: 19 stycznia
w kapłaństwie: 25 lat
Kilka słów o sobie: Ur.27 lipca 1969r w Radomyślu Wielkim w diecezji tarnowskiej. Ukończył Technikum Elektryczne w Mielcu w 1989r. i wstąpił do Instytutu Teologicznego w Tarnowie. Po I roku studiów przenósł się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Święcenia Kapłańskie przyjął 1995 roku. Parafie w których pracował:Ińsko, Trzebiatów, Myślibórz(świętego Krzyża), Mostkowo, Cedynia, Dobra Nowogardzka, Mostkowo, Stargard Szczeciński(Miłosierdzia Bożego),Recz,Resko,Szczecin(Najświętszego Zbawiciela).
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2021

„W tym czasie nawrócenia odnówmy naszą wiarę, zaczerpnijmy 'żywej wody nadziei' i przyjmijmy z otwartym sercem miłość Boga, która przemienia nas w braci i siostry w Chrystusie" - zachęca papież Franciszek w Orędziu na Wielki Post 2021 r. Ojciec Święty przypomina w nim, że odnowa wiary, nadziei i miłości nie jest opcją, ale pilną koniecznością w życiu każdego chrześcijanina, możliwą do zrealizowania poprzez konkretne praktyki: post, spowiedź, pełną skupienia modlitwę i konkretne, nawet drobne gesty miłości.

»

Dzień Życia Konsekrowanego 2021

W święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego 2021 r., w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba w Szczecinie obchodzono XXV Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II.

Zdjęcia: S. Michaela Szczepańska

»

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2021

W poniedziałek, 18 stycznia br., rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc” (por. J 15,5-9).

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone