Duszpasterze

Ks. pomoc mgr Marcin Stefanik SChr

Szczecin: Parafia pw Najświętszego Serca Pana Jezusa »
ul.: Bogurodzicy 3
kod, poczta 70-400 SZCZECIN
data imienin: 11 listopada
w kapłaństwie: 14 lat
Kilka słów o sobie: W parafii powierzono mu
-

Pochodzi z Wrocławia, gdzie się urodził i przez pewien czas mieszkał. Naukę kontynuował w Zduńskiej Woli, studia zaś podjął we Wrocławiu na ówczesnej Akademii Ekonomicznej, którą ukończył jako specjalista - menedżer ekonometryk.
W 2001 wstąpił do Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej i rozpoczął nowicjat. Święcenia prezbiteratu przyjął z rąk JE ks. abp Stanisława Gądeckiego w katedrze poznańskiej.
Na pierwszą placówkę przełożeni zakonni skierowali do Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Stargardzie. Obecnie posługuje w parafii przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie jako duszpasterz akademicki i opiekun kręgu Domowego Kościoła.
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

13 noc konfesjonałów - dołącz parafię do akcji

Formularz zgłoszenia parafii
Noc Konfesjonałów

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Misteria Męki Pańskiej 2023

Zapraszamy do udziału w tradycyjnie organozowanych w Wielki Poście Misteriach Męki Pańskiej, które odbędą się w różnych parafiach i miejscach naszej Archdiecezji.

»

Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2023

Nawet jeśli nasze normalne obowiązki wymagają od nas pozostania w naszych zwykłych miejscach, przeżywając powszedniość często powtarzaną, a niekiedy nudną, to w okresie Wielkiego Postu jesteśmy zaproszeni do „wejścia na wysoką górę” razem z Jezusem, aby przeżyć wraz ze świętym ludem Bożym szczególne doświadczenie ascezy.

»

24 lutego 2023 - I rocznica rosyjskiej agresji na Ukrainę - wezwanie do modlitwy w intencji sprawiedliwego pokoju

Ukraińcy wciąż potrzebują naszej pomocy – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w związku z przypadającą 24 lutego pierwszą rocznicą rosyjskiej agresji na Ukrainę. Przewodniczący Episkopatu zaapelował o modlitwę w intencji sprawiedliwego pokoju i wsparcie materialne dla cierpiących z powodu wojny.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone