Duszpasterze

Ks. pomoc mgr Marcin Stefanik SChr

Szczecin: Parafia pw Najświętszego Serca Pana Jezusa »
ul.: Bogurodzicy 3
kod, poczta 70-400 SZCZECIN
data imienin: 11 listopada
w kapłaństwie: 15 lat
Kilka słów o sobie: W parafii powierzono mu:
- Duszpasterstwo Akademickie
- Stowarzyszenie "Razem"
- Klub Młodzieży "Baza"
- Ruch Czystych Serc
- Akademicki Krąg Biblijny
- Laboratorium wiary
- Domowy Kościół
- Équipes Notre-Dame
- Fundacja Horyzonty Wiary i opieka nad domem akademickim w Chojnie
- administracja www Sanktuarium
-

Pochodzi z Wrocławia, gdzie się urodził i przez pewien czas mieszkał. Naukę kontynuował w Zduńskiej Woli, studia zaś podjął we Wrocławiu na ówczesnej Akademii Ekonomicznej, którą ukończył jako specjalista - menedżer ekonometryk.
W 2001 wstąpił do Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej i rozpoczął nowicjat. Święcenia prezbiteratu przyjął z rąk JE ks. abp Stanisława Gądeckiego w katedrze poznańskiej.
Na pierwszą placówkę przełożeni zakonni skierowali do Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Stargardzie. Obecnie posługuje w parafii przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie jako duszpasterz akademicki.
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Marsz dla Życia 2024

W niedzielę 14 kwietnia 2024 r., z Jasnych Błoni w Szczecinie do Bazylika Archikatedralnej przeszedł Marsz dla Życia pod hasłem: "Życie nie zna granic". Uczestnicy nieśli przepisany na płótno dokument papieski, adhortację Jana Pawła II "Ecclesia in Europa". Na zakończenie Marszu, w Bazylice Archikatedralnej, uczestniczący w Marszu administrator apostolski, Biskup Zbigniew Zieliński odprawiona Msza święta, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zdjęcia: Małgorzata Machowska-Szewczyk

 

»

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego na Wielkanoc 2024

Słowo i życzenia Biskupa Zbigniewa Zielińskiego, Administratora Apostolskiego Archidecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2024.

»

Liturgia Męki Pańskiej - Wielki Piątek 2024

W wielkopiątkowy wieczór Biskup Zbigniew Zieliński przewodniczył Liturgii Męki Pańskiej w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Centralnym punktem celebracji jest adoracja Krzyża Świętego, poprzedzona odśpiewaniem Pasji wg św. Jana Ewangelisty. Tego dnia nie sprawuje się Mszy świętej, a po liturgii, w uroczystej procesji, przenosi się Najświętszy Sakrament w monstrancji do symbolicznego Bożego grobu.

Zdjęcia: Jakub Józefowicz

 

 

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone