1 Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.... | Kościół Szczecińsko-kamieński
Sobota, 01 kwietnia 2023 r. imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta Sobota V tygodnia Wielkiego Postu
13 noc konfesjonałów - dołącz parafię do akcji

Formularz zgłoszenia parafii
Noc Konfesjonałów

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych
Aktualności 28 października 2016 10:31 wyświetleń: 3910 pp

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie....

Ze smutkiem, ale i z nadzieją w Panu, zawiadamiamy że w środę (25 pażdziernika) odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz. Pan powołał ją do siebie o godzinie, o której zwykła uczestniczyć codziennie we Mszy świętej...

Pani Teresa Jadwiga Łosiewicz to osoba wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego. Swoją działalność dla Kościoła, małżeństwa i rodziny prowadziła od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie naszej Archidiecezji. Była Instruktorką Naturalnymch Metod Rozpoznawania Płodności. Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR. Naczelnych Kronikarz czterech tomów Kroniki Poradnictwa Rodzinnego. Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Łączymy się w modlitwie za śp. Panią Teresę Jadwigę Łosiewicz, polecając Ją Miłosierdziu Bożemu, prosząc również o łaskę wytrwania w trudnych chwilach dla Jej najbliższych.

Msza pogrzebowa Śp. Teresy Jadwigi Łosiewicz będzie miała miejsce 5.11. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym pw. Św. Rodziny w Szczecinie.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie....

 

aktualizowano: 2016-11-03 10:18
Wszystkich rekordów:

Polecane:

40. rocznica powstania Karmelu w Szczecinie

Uroczystość Zwiatowania Pańskiego - uroczysta liturgia z okazji 40. rocznicy powstania Karmelu Miłosci Miłosiernej w Szczecinie.

/fot. Krzysztof Adamski/

 

»

Misteria Męki Pańskiej 2023

Zapraszamy do udziału w tradycyjnie organozowanych w Wielki Poście Misteriach Męki Pańskiej, które odbędą się w różnych parafiach i miejscach naszej Archdiecezji.

»

Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2023

Nawet jeśli nasze normalne obowiązki wymagają od nas pozostania w naszych zwykłych miejscach, przeżywając powszedniość często powtarzaną, a niekiedy nudną, to w okresie Wielkiego Postu jesteśmy zaproszeni do „wejścia na wysoką górę” razem z Jezusem, aby przeżyć wraz ze świętym ludem Bożym szczególne doświadczenie ascezy.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności