Niedziela, 05 kwietnia 2020 r. imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego VI Niedziela Wielkiego Postu | Wspomnienie dowolne Św. Wincentego Ferreriusza

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Aktualności

Aktualności 28 października 2016 10:31 wyświetleń: 2860 pp

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie....

Ze smutkiem, ale i z nadzieją w Panu, zawiadamiamy że w środę (25 pażdziernika) odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz. Pan powołał ją do siebie o godzinie, o której zwykła uczestniczyć codziennie we Mszy świętej...

Pani Teresa Jadwiga Łosiewicz to osoba wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego. Swoją działalność dla Kościoła, małżeństwa i rodziny prowadziła od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie naszej Archidiecezji. Była Instruktorką Naturalnymch Metod Rozpoznawania Płodności. Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR. Naczelnych Kronikarz czterech tomów Kroniki Poradnictwa Rodzinnego. Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Łączymy się w modlitwie za śp. Panią Teresę Jadwigę Łosiewicz, polecając Ją Miłosierdziu Bożemu, prosząc również o łaskę wytrwania w trudnych chwilach dla Jej najbliższych.

Msza pogrzebowa Śp. Teresy Jadwigi Łosiewicz będzie miała miejsce 5.11. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym pw. Św. Rodziny w Szczecinie.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie....

 

aktualizowano: 2016-11-03 10:18
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Konferencje rekolekcyjne "Na progu Paschy"

Zapraszamy na konferencje rekolekcyjne "Na progu Paschy", które jak co roku na początku Wielkiego Tygodnia głoszone są w Bazylice Katedralnej św. Jakuba w Szczecinie. W tym roku wyjątkowo niestety tylko on-line na www.katedra.szczecin.pl.

»

Międzynarodowa współpraca Wydziału Wychowania Katolickiego z katolickim Radio Shahidi z Isiolo w Kenii

Z inicjatywy Wydziału Wychowania Katolickiego trwa Ogólnopolski Domowy Konkurs Muzyczno-Religijny na wykonanie hymnu misyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Dziś otrzymaliśmy informację z Isiolo z Kenii, że najlepsze wykonania misyjnego hymnu będą emitowane także - w zaprzyjaźnionym z nami - katolickim Radio Shahidi w Isiolo. Serdecznie zapraszamy do wirtualnych odwiedziń tego radia - już jutro udostępnimy pierwsze polskie wykonania misyjnego hymnu emitowane z Isiolo w Kenii.

»

Działania Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w okresie epidemii koronawirusa

W okresie epidemii koronawirusa Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńśkiej podejmuje szereg działań pomocowych realizowanych oraz planuje kolejne inicjatywy mające na celu pomoc osobom potrzebującym.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności