1 Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.... | Kościół Szczecińsko-kamieński
Sobota, 13 lipca 2024 r. imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty Sobota XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Aktualności

Aktualności 28 października 2016 10:31 wyświetleń: 4286 pp

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie....

Ze smutkiem, ale i z nadzieją w Panu, zawiadamiamy że w środę (25 pażdziernika) odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz. Pan powołał ją do siebie o godzinie, o której zwykła uczestniczyć codziennie we Mszy świętej...

Pani Teresa Jadwiga Łosiewicz to osoba wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego. Swoją działalność dla Kościoła, małżeństwa i rodziny prowadziła od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie naszej Archidiecezji. Była Instruktorką Naturalnymch Metod Rozpoznawania Płodności. Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR. Naczelnych Kronikarz czterech tomów Kroniki Poradnictwa Rodzinnego. Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Łączymy się w modlitwie za śp. Panią Teresę Jadwigę Łosiewicz, polecając Ją Miłosierdziu Bożemu, prosząc również o łaskę wytrwania w trudnych chwilach dla Jej najbliższych.

Msza pogrzebowa Śp. Teresy Jadwigi Łosiewicz będzie miała miejsce 5.11. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym pw. Św. Rodziny w Szczecinie.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie....

 

aktualizowano: 2016-11-03 10:18
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa dojechała na Jasną Górę

Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę zameldowała się przed Cudownym Obrazem w częstochowskim sanktuarium. Jej uczestnicy w tydzień przejechali ponad 600 kilometrów. Do celu dotarło ponad 170 pielgrzymów.

»

VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci - 08.06.2024

W sobotę, 8 czerwca br. w Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie miała miejsce VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci. Zaproszenie do udziału było skierowane do wszystkich dzieci, a szczególnie do dzieci komunijnych i ich rodziców. Tegorocznym hasłem pielgrzymki były słowa: „Bogu dziękujcie, ducha nie gaście, wiarę wzmacniajcie”, które wpisało się w dziękczynienie za dar Pierwszej Komunii Świętej zarówno dzieci jak i ich rodzin. 

 

»

Archidiecezjalne obchody Roku Ottonowego w Pyrzycach - 08.06.2024

W Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej rozpoczęły się uroczyste obchody Jubileuszu związanego z 900-leciem Pomorskiej Misji Św. Ottona z Bambergu. W ten Jubileusz trwającego Roku Ottonowego wpisały się Pyrzyce, w których miały miejsce Archidiecezjalne obchody, w historycznym i zrewitalizowanym miejscu, przy Baptysterium.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności