Piątek, 24 maja 2019 r. imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny Piątek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

Aktualności

Aktualności 28 października 2016 10:31 wyświetleń: 2369 pp

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie....

Ze smutkiem, ale i z nadzieją w Panu, zawiadamiamy że w środę (25 pażdziernika) odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz. Pan powołał ją do siebie o godzinie, o której zwykła uczestniczyć codziennie we Mszy świętej...

Pani Teresa Jadwiga Łosiewicz to osoba wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego. Swoją działalność dla Kościoła, małżeństwa i rodziny prowadziła od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie naszej Archidiecezji. Była Instruktorką Naturalnymch Metod Rozpoznawania Płodności. Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR. Naczelnych Kronikarz czterech tomów Kroniki Poradnictwa Rodzinnego. Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Łączymy się w modlitwie za śp. Panią Teresę Jadwigę Łosiewicz, polecając Ją Miłosierdziu Bożemu, prosząc również o łaskę wytrwania w trudnych chwilach dla Jej najbliższych.

Msza pogrzebowa Śp. Teresy Jadwigi Łosiewicz będzie miała miejsce 5.11. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym pw. Św. Rodziny w Szczecinie.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie....

 

aktualizowano: 2016-11-03 10:18
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Tym, którzy nie powrócili z morza…

To już 17. edycja koncertu, który wpisał się w morską tradycję Szczecina. To niezwykłe wydarzenie jest jedynym tego rodzaju koncertem w Europie, w niecodziennej przestrzeni Cmentarza Centralnego. W tym roku, w niepowtarzalnej atmosferze i klimatycznie oświetlonej scenerii monumentalnego Cmentarza, zabrzmi Stabat Mater Marka Jasińskiego oraz Sunrise Mass norweskiego kompozytora młodego pokolenia Oli Gjeilo.

»

74. rocznica zakończenia II wojny światowej

8 maja 2019 r. na wojskowym cmentarzu w Siekierkach, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty i Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej, odbyły się uroczystości 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

»

Podsumowanie II Akcji Misyjnej - Okulary dla Afryki

Ponad 23 tysięcy par okularów zebrano dotychczas w ramach II Akcji Misyjnej pt. "Okulary dla Afryki" w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Akcję zorganizowały Papieskie Dzieła Misyjne w Szczecinie. Zbiórka trwała w okresie Wielkiego Postu w szkołach i parafiach Kościoła na Pomorzu Zachodnim.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności