1 Prezentacja dotycząca peregrynacji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej | Kościół Szczecińsko-kamieński
Wtorek, 28 maja 2024 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Wtorek VIII tygodnia okresu zwykłego

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Małżeństwo i Rodzina

Małżeństwo i Rodzina 5 lutego 10:49 wyświetleń: 239
Tematy: Kościół lokalny (114) | duszpasterstwo rodzin (10) |

Prezentacja dotycząca peregrynacji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Obecność relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów podczas peregrynacji w Kościele nad Odrą i Bałtykiem poruszyła niejedno serce.

 

Tydzień obecnosci relikwi w naszej archidiecezji był czasem czuwań, rozważań, spowiedzi, powrotów do Boga, umacniania miłości Boga, małżeńskiej i rodzinnej. Dla upamietnienia tego pięknego i intensywnego tygodnia małżonkowie Adam i Ewa ze Szczcińskiego Ogniska Wspólnoty Świętej Rodziny przygotowali prezentację wszystkich oficjalnych stacji peregrynacji.

https://www.facebook.com/61551233210881/videos/1064235451675818

 Pojawia się także mozliwość zaproszenia relikwi, które są obecne w naszej archidiecezji już na stałe do parafii i wspólnot na rekolekcje, dni skupienia i okolicznościowe konferencje nt. małżeństwa i rodziny. Kontaktować się można w tej sprawie poprzez Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Szczecinie.

 

aktualizowano: 2024-03-06 11:22
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Jubileuszowa pielgrzymka z Bambergu

W dniach 22-25 maja br. gościła w Szczecinie blisko stuosobowa grupa pielgrzymów z partnerskiej archidiecezji w Bambergu. Pielgrzymom przewodziło dwóch Arcybiskupów: obecnie urzędujący Herwig Gössl i emerytowany Ludwig Schick.

»

Uroczysta inauguracja Roku Jubileuszu Ottonowego

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 19 maja 2024 r., Biskup Zbigniew Zieliński, Administrator Apostolski Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, uroczyście zainaugurował Rok Jubileuszowy 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, podczas Mszy świętej o godz.18:00, w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Na zakończenie liturgii kanclerz Kurii odczytał dekret inugurujący Rok Jubileuszowy oraz dekret Penitencjarii Apostolskiej, w któym Ojciec Święty Franciszek udzielił spacjalnych jubileuszowych odpustów.

Zdjęcia: Adam Szewczyk

 

»

Dekret inaugurujący Rok Jubileuszowy

Wyrażam nadzieję, że orędownictwo św. Ottona przyczyni się i zachęci wiernych do podejmowania trudu odnowienia i ożywienia własnej wiary. W tym duchu zachęcam do podejmowania wielorakich inicjatyw duszpasterskich, które będą pomocne w odnawianiu i umacnianiu stylu życia w duchu Chrystusowej Ewangelii.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności