1 Kolejne nauki przedślubne | Kościół Szczecińsko-kamieński
Wtorek, 25 czerwca 2024 r. imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma Wtorek XII tygodnia okresu zwykłego

Katedra na żywo

wiecej ...

Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne forum pastoralne Apostolat Chorych

Aktualności

Aktualności 24 kwietnia 14:29 wyświetleń: 453
Tematy: Kościół lokalny (119) | duszpasterstwo rodzin (15) |

Kolejne nauki przedślubne

Fundacja Donum Vitae w Szczecinie zaprosza na kolejną formę nauk przedślubnych.

Tym razem będzie to pięć kolejnych wtorkowych wieczorów (w godz. 17-20). Wiemy, że różne są możliwości narzeczonych. Ta forma kierowana jest do tych, którzy chcą mocniej zaangażować się w przygotowanie do małżeństwa i jednocześnie dysponując wolnymi wieczorami nie spieszą się, by „załatwić nauki”, ale z otwartym serem i umysłem zadbać o duchowe przygotowanie do wzajemnego udzielenia sobie sakramentu małżeństwa.

Taka formuła pozwala spokojniej wykorzystać czas pomiędzy kolejnymi spotkaniami na omówienie, wspólne zastanowienie nad przekazanymi treściami.

 Rozpoczecie już 07.05.2024 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji Donum Vitae

https://poradnia.donumvitae.pl/poradnia-fundacji/dla-narzeczonych

aktualizowano: 2024-04-24 14:36
Wszystkich rekordów:

Polecane:

VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci - 08.06.2024

W sobotę, 8 czerwca br. w Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie miała miejsce VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci. Zaproszenie do udziału było skierowane do wszystkich dzieci, a szczególnie do dzieci komunijnych i ich rodziców. Tegorocznym hasłem pielgrzymki były słowa: „Bogu dziękujcie, ducha nie gaście, wiarę wzmacniajcie”, które wpisało się w dziękczynienie za dar Pierwszej Komunii Świętej zarówno dzieci jak i ich rodzin. 

 

»

Archidiecezjalne obchody Roku Ottonowego w Pyrzycach - 08.06.2024

W Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej rozpoczęły się uroczyste obchody Jubileuszu związanego z 900-leciem Pomorskiej Misji Św. Ottona z Bambergu. W ten Jubileusz trwającego Roku Ottonowego wpisały się Pyrzyce, w których miały miejsce Archidiecezjalne obchody, w historycznym i zrewitalizowanym miejscu, przy Baptysterium.

»

Archidiecezjalne Dni Młodych - Wolin 2024

Od 30 maja do 1 czerwca br. po raz drugi w Wolinie odbyły się Archidiecezjalne Dni Młodych. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa zaczerpnięte z Księgi Proroka Izajasza: " Ci, którzy pokładają nadzieję w Panu, pobiegną i nie będą zmęczeni" (por. Iz 40, 31).

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności