Ekumenicze nieszpory ku czci św Pawła Apostoła
25 stycznia 2011r.
Odsłon: 9839
Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan zakończył się w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie uroczystymi nieszporami ku czci św. Pawła Apostoła, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięg, z udziałem przedstawicieli szczecińskich Kościołów Wspólnot Chrześcijańskich.
Zdjęcia ks. inf. Edmund Cybulski