loading...

List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity na Wielki Post 2011

06 marca 2011r. Odsłon: 11059

List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi do odczytania we wszystkich kościołach Archidiecezji w niedzielę, 6 marca 2011 r., o duchowym przeżywaniu Wielkiego Postu, czyli o podążaniu naszej Archidiecezji „po śladach Jana Pawła II” w związku z nadchodzącą Uroczystością Jego Beatyfikacji oraz Słowo Pasterskie do Duchowieństwa.


Załączniki:

1 – List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity na niedzielę, 6 marca 2011 r., o duchowym przeżywaniu Wielkiego Postu.

2 – Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity do wszystkich Czcigodnych Księży Proboszczów, Rektorów kościołów, wikariuszy, kapelanów, spowiedników i innych duszpasterzy.




Rok liturgiczny: A/II
Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
św. Amos, św. Hezychiusz, św. Wit, św. Abraham, św. Landelinus (Lando)
Ewangelia:
Mt 5, 38-42
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone