List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity na Wielki Post 2011
06 marca 2011r.
Odsłon: 11059
List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi do odczytania we wszystkich kościołach Archidiecezji w niedzielę, 6 marca 2011 r., o duchowym przeżywaniu Wielkiego Postu, czyli o podążaniu naszej Archidiecezji „po śladach Jana Pawła II” w związku z nadchodzącą Uroczystością Jego Beatyfikacji oraz Słowo Pasterskie do Duchowieństwa.
Załączniki:
1 – List Pasterski Księdza Arcybiskupa Metropolity na niedzielę, 6 marca 2011 r., o duchowym przeżywaniu Wielkiego Postu.
2 – Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity do wszystkich Czcigodnych Księży Proboszczów, Rektorów kościołów, wikariuszy, kapelanów, spowiedników i innych duszpasterzy.
Pliki do pobrania
.pdf
List Pasterski Abp Metropolity na Wielki Post 2011
bytes
01 stycznia 1970r.
171909
.pdf
Slowo Pasterskie do Kaplanow_06.03.2011
bytes
01 stycznia 1970r.
171916