loading...

Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity na 18.11.2012 r.

18 listopada 2012r. Odsłon: 29348

Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi do odczytania w kościołach Archidiecezji w niedzielę, 18 listopada br.


.




Rok liturgiczny: A/II
Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
św. Amos, św. Hezychiusz, św. Wit, św. Abraham, św. Landelinus (Lando)
Ewangelia:
Mt 5, 38-42
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone