loading...

106 Rocznica Odzyskania Niepodległości w szczecińskiej katedrze

11 listopada 2024r. Odsłon: 27400

W Święto Odzyskania Niepodległosci, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, Arcybiskup Wiesław Śmigiel przywodniczył uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny. W wspólnej modlitwie uczestniczyli przedstawiciele władz, służby mundurowe, licznie przybyłe poczty sztandarowe i zgromadzeni wierni. Byli również obecni przedstawiciele Kościoła polskokatolickiego oraz Kościoła prawosławnego.

Fot. Adam Szewczyk




Rok liturgiczny: A/II
XI Tydzień zwykły
św. Elizeusz, św. Prot, św. Rufin, św. Fortunat, św. Eteriusz
Ewangelia:
Mt 9, 36-38; 10, 1-8
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone