loading...

I Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci

14 września 2019r. Odsłon: 13317

Pierwsza Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich odbyła się 14 września 2019 r. Brzmią jeszcze jej echa - dźwięki radosnych śpiewów i gwaru dziecięcych rozmów, zabaw. Szczególne to spotkanie, zaplanowane na drugą sobotę września, poprzedzone zostało uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem ks. bp. Stefana Regmunta – z diecezji zielonogórsko - gorzowskiej, którą sprawował w gronie licznie przybyłych kapłanów w wypełnionej po brzegi przez pielgrzymów świątyni, dedykowanej świętym pastuszkom z Fatimy – Franciszkowi i Hiacyncie.

 




Rok liturgiczny: A/II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Norberta, biskupa
św. Norbert, św. Paulina, św. Bessarion, św. Ceratius, św. Eustorgiusz
Ewangelia:
Mk 12, 38-44
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone