loading...

Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan 2021 - spotkanie modlitewne

25 stycznia 2021r. Odsłon: 39651

W niedzielę, 24 stycznia 2021 r., w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie odbyło się nabożeństwo w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wspólna modlitwa odbyła się w tym roku, z powodu pandemii, tylko w jednym miejscu (w przeciwieństwie do wcześniejszego zwyczaju modlitwy w każdy dzień Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w innej świątyni chrześcijańskiej). Uroczystości przewodniczył ks. biskup Henryk Wejman.

Fot. ks. Maciej Wagner

 




Rok liturgiczny: A/II
XI Tydzień zwykły
św. Elizeusz, św. Prot, św. Rufin, św. Fortunat, św. Eteriusz
Ewangelia:
Mt 9, 36-38; 10, 1-8
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone