loading...

Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach 2013

30 sierpnia 2013r. Odsłon: 10598

W niedzielę 25 sierpnia br. w Pyrzycach odbyły się Dożynki Archidiecezjalne, które zgromadziły przedstawicieli starostw, gmin, sołectw i wiernych z południowej i centralnej części Archidiecezji. Uroczystości w Pyrzycach miały miejsce w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz. 14.00 nastąpiła prezentacja wieńców dożynkowych, a po niej rozpoczęła się Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony i program artystyczny.

Fot. Ks. infułat dr Edmund Cybulski




Rok liturgiczny: A/II
XI Tydzień zwykły
św. Elizeusz, św. Prot, św. Rufin, św. Fortunat, św. Eteriusz
Ewangelia:
Mt 9, 36-38; 10, 1-8
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone