loading...

Pierwszy Proboszcz w Reptowie

11 lipca 2012r. Odsłon: 10965

Ksiądz Arcybiskup Metropolita, po wysłuchaniu zdania Rady Kapłańskiej, od dnia 1 lipca 2012 r., ustanowił nową Parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Reptowie. Pierwszym proboszczem nowej wspólnoty parafialnej został ks. mgr Paweł Ostrowski. Uroczyste liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza odbyło się w niedzielę, 8 lipca 2012 r.

Zdjęcia: Tomasz Duda, Szczepan Ostrowski i Mariusz Dubojski




Rok liturgiczny: A/II
Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
św. Amos, św. Hezychiusz, św. Wit, św. Abraham, św. Landelinus (Lando)
Ewangelia:
Mt 5, 38-42
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone