Kalendarz

»»
Dzień | Tydzień | Miesiąc | Wydarzenia 2020

Kalendarz

22
Styczeń Środa

Rocznica śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty - 1986 r.

1
Luty Sobota
12:00 - 13:30

W Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie uroczysta Msza święta z racji Dnia Życia Konsekrowanego z odnowieniem ślubów rad ewangelicznych. Liturgii przewodniczy Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz obchodzący 60. rocznice święceń kapłańskich.

2
Luty Niedziela

Dzień Życia Konsekrowanego

3
Luty Poniedziałek

Dzień imienin Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza

23
Luty Niedziela

Tydzień modlitw o trzeźwość narodu 23-29.02.2020

24
Luty Poniedziałek

Tydzień modlitw o trzeźwość narodu 23-29.02.2020

26
Luty Środa

Środa Popielcowa - początek Wielkiego Postu

28
Luty Piątek

Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania małoletnich w Kościele.

czytaj więcej »
4
Marzec Środa

Dzień imienin śp. Ks. Abp. Kazimierza Majdańskiego (Biskup Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w latach 1979-92) - pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

17
Marzec Wtorek

Rocznica sakry biskupiej Biskupa Seniora Jana Gałeckiego - 1974

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Zakończono budowę szkoły w Misokitsy na Madagaskarze

Budowa szkoły w Misokitsy na Madagaskarze została zakończona. Jest to drugi, po budynku kościoła, dar Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej dla diecezji Murondawa. Budynek szkolny składa się z dwóch klas i będzie służył miejscowym dzieciom i społeczności. Za kilka dni zostaną do niego dowiezione nowe, drewniane ławki i krzesła. Dach szkoły koloru zielonego i kolor ścian nawiązują do kolorystyki świątyni, która stoi tuż obok.

»

Aktualne prace przy szkole w Misokitsy na Madagaskarze

Trwają prace na zewnątrz i wewnątrz budynku szkoły podstawowej w Misokitsy na Madagaskarze. Zostały podzielone klasy, murarze zaczynają wylewać posadzki oraz powstaje duża betonowa tablica. Szkoła pięknieje - za kilka dni malowanie blachy, ścian i montaż nowych drzwi oraz okien. W dalszym etapie także wyposażenie szkoły w ławki, krzesła i inne niezbędne, szkolne meble.

»

Neoprezbiterzy 2020

W sobotę,  27 czerwca 2020 r., Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński udzielił święceń kapłańskich ośmiu diakonom Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone