Kalendarz

»»
Dzień | Tydzień | Miesiąc | Wydarzenia 2019

Kalendarz

24
Listopad Niedziela

Rocznica sakry biskupiej Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi - 2002 r.

13
Grudzień Piątek

Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego - rocznica wprowadzenia - 1981 r.

14
Grudzień Sobota

Rocznica urodzin Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi - 1952 r.

17
Grudzień Wtorek

Rocznica wydarzeń Grudnia 1970r. w Szczecinie

20
Grudzień Piątek

Rocznica święceń biskupich Biskupa Henryka Wejmana - 2014 r.

24
Grudzień Wtorek

Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. 24:00 - Msza Święta Pasterka w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie - Transmisja w Radio Plus (88,90 FM) i Radio Szczecin (92,00 FM)

25
Grudzień Środa

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

26
Grudzień Czwartek

Święto św. Szczepana (drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia)

1
Styczeń Środa
19:00 - 20:00

Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Szczecińskiego Chóru Chłopięcego „Słowiki” i Chóru Męskiego „Słowiki 60” im. Jana Szyrockiego w Bazylice Archikatedralnej. Koncert poprzedzi Uroczysta Msza Święta o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

4
Styczeń Sobota
18:00 - 20:00

Ewangelizacyjny i charytatywny koncert kolęd z cyklu „Betlejem w Szczecinie” pt. Głośna Noc, w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena w Szczecinie. Wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski.

czytaj więcej »

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Polecane:

Zakończono budowę szkoły w Misokitsy na Madagaskarze

Budowa szkoły w Misokitsy na Madagaskarze została zakończona. Jest to drugi, po budynku kościoła, dar Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej dla diecezji Murondawa. Budynek szkolny składa się z dwóch klas i będzie służył miejscowym dzieciom i społeczności. Za kilka dni zostaną do niego dowiezione nowe, drewniane ławki i krzesła. Dach szkoły koloru zielonego i kolor ścian nawiązują do kolorystyki świątyni, która stoi tuż obok.

»

Aktualne prace przy szkole w Misokitsy na Madagaskarze

Trwają prace na zewnątrz i wewnątrz budynku szkoły podstawowej w Misokitsy na Madagaskarze. Zostały podzielone klasy, murarze zaczynają wylewać posadzki oraz powstaje duża betonowa tablica. Szkoła pięknieje - za kilka dni malowanie blachy, ścian i montaż nowych drzwi oraz okien. W dalszym etapie także wyposażenie szkoły w ławki, krzesła i inne niezbędne, szkolne meble.

»

Neoprezbiterzy 2020

W sobotę,  27 czerwca 2020 r., Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński udzielił święceń kapłańskich ośmiu diakonom Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone