loading...

W mojej młodości staram się być solą ziemi i światłością świata”.

20 listopada 2009r. Odsłon: 1719

Zachęcamy młodzież do udziału w już piątej edycji konkursu zorganizowanego z inicjatywy Katedry Dydaktyki i Edukacji Szkolnej Instytutu Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na urzeczywistnianie wartości przez młodzież gimnazjalną i licealną pod hasłem „W mojej młodości staram się być solą ziemi i światłością świata”.  Najlepsze prace są drukowane w serii książek pt. „Młodzież jakiej nie znacie”. W załączeniu zamieszczono regulamin konkursu oraz kartę informacyjną.

 





Rok liturgiczny: A/II
Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
św. Amos, św. Hezychiusz, św. Wit, św. Abraham, św. Landelinus (Lando)
Ewangelia:
Mt 5, 38-42
© Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone