Sobota, 04 kwietnia 2020 r. imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy Sobota V tygodnia Wielkiego Postu | Wspomnienie dowolne Św. Izydora

Katedra na żywo

wiecej ... Fundusze europejskie Wydział Wychowania Katolickiego Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ochrona dzieci i młodzieży Duszpasterstwo ministrantów Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości Apostolat Chorych

Polecamy:

Home

Home 24 marca 11:47 wyświetleń: 255 pf

Kurs on-line - Wiosenne Warsztaty Katechetyczne

Zapraszamy wszystkich Księży i Katechetów do udziału w darmowym, internetowym kursie dot. realizacji założeń nowej podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce w podręcznikach Wydawnictwa Świętego Wojciecha. Szkolenie on-line odbędzie się 25 marca br. (tj. środa) o godz. 20.00), aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się TUTAJ.

Za udział w kursie on-line otrzymają Państwo zaświadczenie. Wydawnictwo Świętego Wojciecha, dla wszystkich uczestników kursu, przygotowało także mały prezent, który zostanie przesłany pocztą.

Kurs internetowy odbędzie się w ramach obowiązkowych Wiosennych Warsztatów Katechetycznych. Serdecznie zapraszamy!

 

***

 

Nowe Podręczniki 2020/2021

Wydawnictwo Świętego Wojciecha w Poznaniu przygotowuje podręczniki do nauki religii zgodne z nową „Podstawą programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce” do klas: 0, 1, 5 szkoły podstawowej i kl. 1 szkoły ponadpodstawowej.

W opracowanie podręczników włączyli się specjaliści w zakresie nauczania religii z całej Polski. Zapraszamy Państwa do śledzenia na stronie „Strefy Katechety” informacji dotyczących nowych podręczników, które obowiązywać będą od roku szkolnego 2020/2021.

 

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2020-03-26
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Konferencje rekolekcyjne "Na progu Paschy"

Zapraszamy na konferencje rekolekcyjne "Na progu Paschy", które jak co roku na początku Wielkiego Tygodnia głoszone są w Bazylice Katedralnej św. Jakuba w Szczecinie. W tym roku wyjątkowo niestety tylko on-line na www.katedra.szczecin.pl.

»

Międzynarodowa współpraca Wydziału Wychowania Katolickiego z katolickim Radio Shahidi z Isiolo w Kenii

Z inicjatywy Wydziału Wychowania Katolickiego trwa Ogólnopolski Domowy Konkurs Muzyczno-Religijny na wykonanie hymnu misyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Dziś otrzymaliśmy informację z Isiolo z Kenii, że najlepsze wykonania misyjnego hymnu będą emitowane także - w zaprzyjaźnionym z nami - katolickim Radio Shahidi w Isiolo. Serdecznie zapraszamy do wirtualnych odwiedziń tego radia - już jutro udostępnimy pierwsze polskie wykonania misyjnego hymnu emitowane z Isiolo w Kenii.

»

Działania Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w okresie epidemii koronawirusa

W okresie epidemii koronawirusa Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńśkiej podejmuje szereg działań pomocowych realizowanych oraz planuje kolejne inicjatywy mające na celu pomoc osobom potrzebującym.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności