Poniedziałek, 09 grudnia 2019 r. imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława Poniedziałek II tygodnia adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Jana Diego Cuahtlatoatzin

Home

Home 27 listopada 11:22 wyświetleń: 417 pf

Adwentowy Dzień Skupienia dla katechetów i nauczycieli

Archidiecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców serdecznie zaprasza pracowników oświaty na Adwentowy Dzień Skupienia dla katechetów i nauczycieli, w sobotę, 7 grudnia br. Dzień skupienia rozpocznie się o godz. 9.00 w kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, przy ul. Papieża Pawła VI nr 2. Konferencje wygłosi ks. bp dr Szymon Stułkowski z Archidiecezji Poznańskiej.

Podczas spotkania będą dostępne do zakupienia płyty DVD z filmami o działalności misyjnej Archidiecezji (Kenia i Argentyna) oraz książki, plakaty, ulotki i inne materiały misyjne i katechetyczne. Całkowity dochód z nich zostanie przekazany na cele misyjne. Dostępne będą równiez bilety na charytatywny koncert kolęd z cyklu Betlejem w Szczecinie - Głośna Noc, który odbędzie się 4 stycznia 2020 r. w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena. Serdecznie zapraszamy!

 

Adwentowy Dzień Skupienia
7 XII 2019 r. (tj. sobota)
„Nadzieja zawieść nie może”

Miejsce: Kościół seminaryjny, ul. Papieża Pawła VI nr 2, Szczecin

Godz. 9.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu; możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej
Godz. 09.30 – Msza Święta
Godz. 10.30 – Przerwa
Godz. 11.00 – Konferencja – ks. bp Szymon Stułkowski z Poznania
Godz. 11.45 – Koncert „Medytacja betlejemskiej nocy” – ks. Maciej Czaczyk
Godz. 12.00 – Spotkanie braterskie
Zakończenie przewidziane jest ok. godz. 13.00

 

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2019-11-28
Wszystkich rekordów:

Polecane:

Wmurowanie kamienia węgielnego na Madagaskarze

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska wyszła na peryferie świata szukając wiary i Jezusa wśród ubogich. Biskup Marie Fabien z diecezji Morondava na Madagaskarze dziękuje za wsparcie i pomoc, która płynie do Madagaskaru z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Przedstawiciele archidiecezji ze Szczecina przywieźli na Madagaskar sprzęt medyczny, szkolny, a także pieniądze na budowę szkoły i kościoła w Misokitsy. 

»

Poświęcenie kamienia węgielnego - wotum wdzięczności na Madagaskarze

Kamień węgielny pod budowę kościoła pw. Matki Kościoła w Misokitsy (Madagaskar) został poświęcony przez J.E. Ks. Abp. Andrzeja Dzięgę w czasie Uroczystej Mszy Świętej w kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Stało się to w ostatnim dniu Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w Kościele.

»

Betlejem w Szczecinie – Głośna Noc - charytatywny koncert kolęd

Fundacja Światło-Życie, w porozumieniu z Kurią Metropolitalną Szczecińsko-Kamieńską, organizuje w dniu 4 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 ewangelizacyjny i charytatywny koncert najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata pt. „Betlejem w Szczecinie – Głośna Noc”. Wydarzenie zgromadzi ok. dwóch tysięcy uczestników i odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności